RZEGORZ CIECHOWSKI BYŁ GOŚCIEM CZATU “30 TON” 18 PAŹDZIERNIKA 2000 ROKU:
| sc: | Czy 1984 wyjdzie kiedyś na kompakcie? |
| Grzegorz Ciechowski: | Będzie z tym troche problemów: właścicielem praw do 1984 jest ni e ik |
| Cichy: | Jak praca nad muzyką do “Wiedźmina”, Grzesiek? |
| Grzegorz Ciechowski: | Cichy – postepuje. Jutro na planie Jaskier bedzie spiewal moja piosenke. Jaskier to Zbyszek Zamachowski |
| Cichy: | Zbyszek spiewa na rockowo? |
| Grzegorz Ciechowski: | Cichy – nie, on spiewa na Jaskrowo – to bard fantastyczny |
| sc: | czy teledyski Republiki wyjdą na kasecie video? |
| Grzegorz Ciechowski: | sc- Moze na DVD- tak bym wolal |
| Maciek_K: | Co sadzisz o mp3? |
| Grzegorz Ciechowski: | Maciek K – MP3 to przydatny format – wysylam nim materialy do kolegow, a n stronie Republiki jest tego sporo |
| Cichy: | A republika teraz leniuchuje? |
| Grzegorz Ciechowski: | Cichy – Republika nie leniuchuje – zajrzyj na strone republika.art.pl – sporo sie dowiesz |
| piotrek: | a co sadzisz w takim razie o napsterze |
| Grzegorz Ciechowski: | Piotrek- Napster to nieuregulowana forma potrzebnego bytu |
| Grzegorz Ciechowski: | MP3 naprawde daje sie sluchac, nie mam nic przeciwko formatowi – ale wole normalny zapis |
| Cichy: | Czy Grzegorz Z Ciechowa to juz przeszlosc? |
| Grzegorz Ciechowski: | Cichy – z Ciechowa sie wyprowadzilem na stałe |
| Henio: | Grzesiek a może bys coś na winylu wydał… to zawsze ładnie brzmiało :-)) |
| Grzegorz Ciechowski: | Winyl tak, tylko kto ma jeszcze adapter? Ja nie mam! |
| Obywatel__PM: | Ja też mam winyl i słucham na nim “1984”!!! |
| Grzegorz Ciechowski: | OK pomysle o winylu i sam tez bym chcial miec znowu gramofon! |
| Obywatel__PM: | Grzegorz, jak oceniasz obecną scenę rockową w Polsce. Czy w ogóle istnieje coś takiego? |
| Grzegorz Ciechowski: | Obywatel_PM – scena rockowa tworzy sie na nowo caly czas. Musimy sie przyzwyczaic, ze rocka nie trzeba grac wylacznie na gitarach |
| Cichy: | Dlaczego na plycie Kasi Groniec nie jestes juz Ewą Omernik? |
| Grzegorz Ciechowski: | Cichy – bo i tak bys sie domyslil, ze to ja! |
| Cichy: | Czy zaiksy za Ewe Omernik dostaje Twoja mama? |
| Grzegorz Ciechowski: | Moja mama i tak ma wszystko to co mam ja |
| Cichy: | Na jakim koncercie (nie swoim) byles ostatnio? |
| Grzegorz Ciechowski: | Nie pamietam, nie chodze ostatnio na koncerty |
| sc: | czy Republika mogłaby grać troche więcej koncertów? |
| Grzegorz Ciechowski: | zagramy wszedzie gdzie nas zaprosisz! |
| KOLEGA: | jak dzis patrzysz na slynny koncert z ekscesami z Jarocina? |
| Grzegorz Ciechowski: | Jarocin to przeszlosc i lubie wspominac ten nasz koncert, ale nie wybieram sie… |
| Wojteck: | Czy gdybys mogl jeszcze raz wybierac to tez zostalbys muzykiem? |
| pb: | jak prace nad nowa plyta Republiki ? |
| sc: | jaka będzie nowa płyta, czy kontynuacją Masakry? |
| Grzegorz Ciechowski: | Idziemy dalej droga MASAKRY, czyli twardo i republikansko. A gdybym mial wybierac tzw zawod – wybralbym ten sam |
| KOLEGA: | Czyja plyte ostatnio kupiles? |
| Grzegorz Ciechowski: | Mirwais – producent ostetniej Madonny |
| Obywatel__PM: | Grzegorz, lubisz komiksy, np. “Kaiko i Kokosz”? |
| Grzegorz Ciechowski: | Na Kaiko i Kokosza jestem z lekka za stary, ale znam i lubie to |
| WG: | pozdrowienia z Gdanska – i pytanie co z rocznicowym koncertem, czy moze uda sie zaprosic chociaz czesc muzykow, ktorzy z Toba pracowali w ciagu 20 lat? |
| Grzegorz Ciechowski: | Gdansku – moja milosci badz pozdrowiona! |
| KOLEGA: | Co myslisz o Mobym? Sory ze o niego pytam, ale chyba Cie pociaga taka elektronika, co? |
| Grzegorz Ciechowski: | Lubie Moby’ego, a rocznice narazie chcemy sobie darowac! |
| Marcin: | Kiedy “Poranna wiadomość” i “Uśpić psa” na koncercie?? |
| Grzegorz Ciechowski: | Poranna wiadomosc ma spore szanse na koncert |
| Wojteck: | O ile dobrze pamietam, to kiedys lubiles Yello. Czy pamietasz ich jeszcze? |
| Grzegorz Ciechowski: | Yello pamietam i mysle, ze przezywaja teraz swoj renesans |
| sc: | czy wybierasz się do kina na Stop Making Sense Talking Heads? |
| Grzegorz Ciechowski: | Znam to na pamiec |
| SGT_KAZIK: | CO SĄDZISZ O KAZIKU STASZEWSKIM I JEGO TEXTACH? |
| Grzegorz Ciechowski: | Lubie teksty Kazika |
| pb: | czytasz Tylko rock i Machine? |
| Grzegorz Ciechowski: | Machine odpuszczam sobie, Tylko rock – czytam |
| Marcin: | No to jeszcze raz – dawno nie słyszałem “Mojej krwi” (live oczywiście) |
| gbh: | jeszcze raz czy 1984 wyjdzie na CD |
| sc: | może by tak wydać jakiś koncert OB. GC na płycie? |
| Grzegorz Ciechowski: | Planujemy dolaczenie plyty koncertowej do nowej |
| Grzegorz Ciechowski: | Koncert Obywatela? Teraz jest Republika – Obywatel wisi w szafie z naftalina |
| Marcin: | A kiedy płyta (tylko tak na 99%) |
| Grzegorz Ciechowski: | Pierwszy single na wiosne! Plyta najpozniej latem |
| Obywatel_PM: | Jaka będzie ta NOWA płyta? |
| Grzegorz Ciechowski: | Nowa Republika ma byc jeszcze ostrzejsza. Niczego sie juz nie boimy |
| sc: | czy dalej Republika ma kontrakt z Pomatonem? |
| Grzegorz Ciechowski: | Z POMATONEM nie rozstalismy sie |
| WG: | Co do kwestii OB a REPUBLIKA – mysle, ze niektore pomysly muzyczne bylyby dobre i dzisiaj: Paryz-Moskwa, Oto on, Piosenka kata. Co Ty na to |
| Grzegorz Ciechowski: | Zgadzam sie, czemu nie? |
| sc: | czy Pomaton dobrze promuje REPUBLIKĘ??? |
| Grzegorz Ciechowski: | Republika jest juz dawno wypromowana i wyzej tego nie podskoczy |
| Obywatel_PM: | Grzegorz, jak tam wrażenia po wyborach prezydenckich? |
| Grzegorz Ciechowski: | Mieszane |
| MCButelka: | podobno plyty coraz gorzej sie sprzedaja – jak nagracie czad to moze byc slabo… |
| Grzegorz Ciechowski: | A co mamy nagrac – piosenki taneczne? |
| WG: | Wybory!?!?!?! – Przeciez dawno wiadomo, ze nie ma wyboru – swiat jest BIALO-CZARNY |
| Tomek: | wygral inny kolor |
| Grzegorz Ciechowski: | Wbrew pozorom, nie glosowalem na Lecha, mimo ze zakosil nam haslo |
| Obywatel_PM: | Grzegorz, czy Bruno już gra i śpiewa jak jego tatuś? |
| Grzegorz Ciechowski: | Bruno to moj klon |
| Grzegorz Ciechowski: | Dzieki wszystki! Do nastepnego razu!PA!!! |